Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd kodu rabatowego

Plac Unii zaprasza na Black Friday Weekend

Plac Unii zaprasza na Black Friday Weekend

 

Już w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę, 25-27 listopada– centrum handlowe Plac Unii City Shopping w Warszawie zaprasza nawyjątkowy Black Friday Weekend. Na wszystkich miłośników zakupów czekają najlepsze oferty rabatowe – nawet 50%.

Black Friday to tradycja wywodząca się z kultury amerykańskiej, inaczej święto wyprzedaży. W ostatni piątek listopada – w tym roku 25 listopada – sklepy proponują konsumentom fantastyczne rabaty na liczne kolekcje. Dzień ten, zwany w Polsce Czarnym Piątkiem, staje się z roku na rok coraz bardziej popularny i jest doskonałą okazją na przedświąteczne zakupy.

Z tej okazji Plac Unii City Shopping zaprasza wszystkich do udziału w akcji Black Friday Weekend, organizowanej nie tylko w piątek, ale przez cały najbliższy weekend – od 25 do 27 listopada. W wydarzeniu weźmie udział 29lokali centrum – od sklepów z odzieżą i akcesoriami, poprzez salony jubilerskie, gospodarstwa domowego czy kosmetyczne, po księgarnię i gastronomię. Każdy z uczestników przygotował dla klientów wyjątkową ofertę, a niektóre rabaty wynosząnawet 50%. 

 

Black Friday Weekend:

  • Miejsce: Plac Unii City Shopping (ul. Puławska 2),
  • Termin: od 25 listopada 2016 (piątek), godz. 10.00 do 27 listopada 2016 (niedziela), godz. 20.00.

Więcej informacji na temat Black Friday Weekend, w tym pełną ofertę marek i skalę rabatów można znaleźć na stronie internetowej: www.placunii.pl, a także na Facebooku: www.facebook.com/PlacUnii.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje --50%

Galeria zdjęć