Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd kodu rabatowego

Kup okno Roto R4z rabatem 13 procent

Kup okno Roto R4z rabatem 13%

Wiosna to sygnał do wznowienia lub rozpoczęcia prac remontowo-budowlanych. Dla wszystkich, którzy szukają nowych okien połaciowych na poddasze, firma Roto przygotowała specjalną promocję. Drewniane okna obrotowe Designo R4 dostępne są z rabatem 13%!

Chroni przed stratami ciepła

Drewniane, obrotowe okno Designo R4 to najlepsza propozycja w swojej klasie. Unikalność zapewnia jakość „german made”, świadcząca o niezawodności i wytrzymałości.Designo R4 już w standardzie wyposażone jest w fabrycznie montowany Termo-blok WD, który zapewnia o 15% lepszą izolacyjność ramy i połączenia z wnęką wewnątrzokienną. Dzięki temu okno posiada parametr przenikania ciepła Uw na poziomie 1,3. Co oznacza, że koszty ogrzewania pomieszczeń na poddaszu mogą być o wiele niższe. Okno cechuje 3 klasa bezpieczeństwa.

Efektowana ozdoba dachu

Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest klamką znajdującą się u dołu. Tym samym jest wygodne w obsłudze. Ponadto okno ma atrakcyjny wygląd – charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic.

Ostatnie tygodnie promocji – postaw na jakość i zyskaj podwójnie!

Promocja trwa od 01 marca 2017r. do 28 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Produkty objęte promocją: WDF R45 H WD, WDF R48 H WD.

Zapraszamy do zakupu drewnianego okna dachowego R4 z Termo–blokiem WD.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje --13%

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer