Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Otwarcie sklepu KOMFORT w Mielcu- czekają promocje

Otwarcie sklepu KOMFORT w Mielcu już w najbliższy weekend!

16 marca 2012 r., spółka Sklepy KOMFORT S.A., lider rynku pokryć podłogowych otworzy w Mielcu nowy sklep z bogatą ofertą paneli, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Poprzednio sklep KOMFORT w Mielcu mieścił się przy ul. Sienkiewicza 12, teraz nowy adres to ulica Piaskowa 1.

Nowy sklep w Mielcu został dostosowany do potrzeb mieszkańców Mielca. Na powierzchni 300 m2 czekać będzie na klientów największa w mieście oferta paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych, a także drzwi, zróżnicowana pod względem ceny i wzornictwa. Klient oprócz doboru produktów będzie mógł zamówić usługi związane z montażem, obszywaniem wykładzin lub praniem dywanów. Profesjonalna obsługa służy pomocą na każdym etapie wyboru podłogi: od aranżacji po montaż i konserwację.

Z okazji otwarcia przygotowana została promocja, w której udzielny będzie 20% rabat na cały asortyment w dniach 16-17 marca. Dodatkowo zamawiając  produkty z usługą montażu można będzie zaoszczędzić do 30%. Pierwszych 100 klientów otrzyma atrakcyjne upominki.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć