Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Galeria EMKA

Międzynarodowy zlot Mikołajów w Galeria EMKA

Mikołaje z ośmiu krajów, elfy, clown, konkursy, słodkie upominki oraz wysokie rabaty to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na tych, którzy odwiedzą Galerię EMKA w dniach 4-6 grudnia. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo niespodzianek zarówno dla dorosłych, jak i młodszych Gości.

Impreza w sobotę i niedzielę odbędzie się w godzinach 12.00-18.00, a na poniedziałkowy zlot Mikołajów zapraszamy od 16.00 do 19.00. W tym czasie na najmłodszych czekać będą ciekawe zajęcia, konkursy oraz słodkie upominki – wszystko to pod opieką sympatycznych elfów. Dorosłym natomiast Święty Mikołaj rozda kupony rabatowe, informując jednocześnie o aktualnych promocjach w Galerii EMKA.

Tradycyjnie wszystkie dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, a także przygotują własne kartki świąteczne. Będzie funkcjonował również punkt malowania dziecięcych buziek. Podczas imprezy clown wyczaruje z balonów zwierzątka, kwiaty i nie tylko – zależnie od dziecięcych marzeń.

Kulminacyjnym punktem weekendowego wydarzenia będzie Międzynarodowy zlot Mikołajów, którzy w tym roku postanowili spotkać się w Koszalinie. Szóstego grudnia, gdy za oknami zrobi się ciemno, pod Galerię EMKA podjedzie limuzyna z siedmioma Mikołajami z całego świata: Niemiec, USA, Afryki, Rosji, Czech, Japonii i Antarktydy. W barwnym korowodzie wejdą na scenę, gdzie powita ich polski Święty Mikołaj, a następnie każdy z nich przy dźwięku swojej narodowej kolędy złoży życzenia w języku kraju, z którego pochodzi.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć