Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Miasto Kobiet w Centrum Handlowym Bielawy

Miasto Kobiet w Centrum Handlowym Bielawy

 W sobotę 26 marca, w godzinach 11.00-18.00, CH Bielawy zaprasza wszystkie Panie na wiosenną imprezę pod hasłem „Miasto Kobiet”. Podczas wydarzenia będzie można m.in. poradzić się stylisty oraz ekspertów od makijażu, fryzjerstwa i dobierania bielizny, a także zadbać o swoje zdrowie, korzystając z mammobusa, badania wzroku czy rad profesjonalistów od profilaktyki. Będzie można również wziąć udział w metamorfozach i zyskać nowy wiosenny look.

 

Podczas imprezy „Miasto Kobiet” w CH Bielawy w doborze odpowiedniego makijażu pomogą wizażystki i makijażystki firmy Avon i perfumerii Douglas. W sprawie idealnej fryzury będzie można poradzić się doświadczonego fryzjera Cezarego Springera. Aby cieszyć się olśniewającym wyglądem ważne jest też, by odpowiednio dobrać bieliznę. W tym Klientkom CH Bielawy pomogą brafitterki z firmy Triumph.

Pamiętajmy, że piękne kobiety to kobiety zdrowe, które regularnie wykonują najważniejsze badania i dbają o swoje ciało. Organizatorzy imprezy „Miasto Kobiet” zadbali również o promocję zdrowego trybu życia i wykonywanie regularnych badań wśród uczestniczek. Do dyspozycji Pań będzie tego dnia mammobus, w którym bezpłatnie przeprowadzone zostaną badania mammograficzne i cytologiczne. Dodatkowo, specjaliści Vision Express będą badali wzrok, a eksperci z Naturhouse doradzą, jak prawidłowo się odżywiać. Dzięki Euro-Aptece i przedstawicielom firmy Vichy Panie będą mogły zbadać stan skóry, a trenerzy fitnessu doradzą w wyborze odpowiednich zajęć. Ponadto będzie można włączyć się w program profilaktyki raka piersi, kupując na specjalnym stoisku produkty oznaczone różową wstążką. Tego dnia wszystkie Panie będą częstowane aromatyczną kawą z Cube Cafe. Miłośniczki herbaty zapraszamy do salonu marki Gustea, który tego dnia przygotował atrakcyjne promocje.

Najmłodsi natomiast będą mieli okazję wziąć udział w malowaniu buziek. Podczas imprezy odbędą się także spotkania ze zwyciężczynią plebiscytu Kobieta Roku oraz z przedstawicielami toruńskich fundacji prokobiecych. Zaprezentowany zostanie również program warsztatów i zajęć, przygotowany dla torunianek.

Panie, które chciałyby wziąć udział w metamorfozach, prosimy o zgłaszanie swojego udziału do 21 marca na adres metamorfozy@gra.pl.

Spośród wszystkich kandydatek zostaną wybrane cztery, które poddamy wiosennej przemianie. Szczegóły na www.bielawy-torun.pl. Podczas wydarzenia odbędzie się mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez najemców CH Bielawy.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć