Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Mundialowa Gorączka Nagród w Parku Handlowym Zakopianka

Mundialowa Gorączka Nagród w Parku Handlowym Zakopianka

 

Już od 28 czerwca w Parku Handlowym Zakopianka rozpocznie się wyjątkowy konkurs z Mundialem w tle, który potrwa przez kolejne dwa tygodnie lipca. Wszyscy klienci, którzy w tym okresie dokonają zakupów w centrum handlowym na kwotę minimum 50 zł i wykonają proste zadanie konkursowe, otrzymają szansę na zdobycie cennych nagród rzeczowych.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w promocji „Mundialowa Gorączka Nagród”, powinny w okresie od 28.06. do 12.07.2014 r. dokonać zakupu na kwotę minimum 50 zł, zarejestrować swój paragon w kiosku multimedialnym, a następnie wykonać zadanie konkursowe. Na wszystkich biorących udział w akcji klientów czekają nagrody gwarantowane.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 12.07.2014 r. w godz. 13:00 – 18:00.  Ostateczna rozgrywka pomiędzy 10 laureatami, będzie miała charakter gier zręcznościowych i quizów z wiedzy o piłce nożnej. Na zwycięzców w konkursie czekają atrakcyjne nagrody – telewizory, aparaty cyfrowe oraz vouchery zakupowe.

Dodatkowo, w dniu finału akcji, na wszystkich klientów Parku Handlowego Zakopianka czeka moc atrakcji związanych z Mundialem. Szczegółowy program dotyczący tego wydarzenia dostępny jest na stronie www.parkhandlowy-zakopianka.pl

Podziel się tym!

Sprawdź promocje