Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Siatkarska Moc Zakupów w Parku Handlowym Zakopianka

Siatkarska Moc Zakupów w Parku Handlowym Zakopianka

 

Już od 8 września gorącą atmosferę Siatkarskich Mistrzostw Świata 2014 poczują wszyscy klienci Parku Handlowego Zakopianka. Przez cały tydzień czekają na nich wyjątkowe siatkarskie upominki związane z trwającym m.in. w Krakowie świętem piłki siatkowej.

Każdy klient, który w dniach 8-14 września dokona zakupów w PH Zakopianka na kwotę minimum 50 zł otrzyma stylowy, siatkarski upominek.

Ukoronowaniem akcji będzie weekend 13-14 września, kiedy toklienci będą mogli sprawdzić swoje siatkarskie umiejętności i wziąć udział w organizowanych na terenie Zakopiankiwirtualnych rozgrywkach!W centrum zostaną ustawione dwa 50-calowe ekrany z konsolą i zestawem rozpoznającym ruchy gracza, gdzie uczestnicy grając parami, zmierzą się ze sobą i sprawdzą swoje siły w siatkarskiej rozgrywce. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym piłki z logo Mistrzostw Świata 2014.

W niedzielę 14 września, gościem specjalnymSiatkarskiej Mocy Zakupów będzie Blady Kris – najlepszy polski beatboxer,uczestnik takich programów jak „Mam talent”, czy „Must be the Music”.

 

Podziel się tym!

Sprawdź promocje