Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Rozpocznij wiosnę w dobrym stylu z Zakopianka Fashion Weekend

Rozpocznij wiosnę w dobrym stylu z Zakopianka Fashion Weekend

 

Już w najbliższy weekend (21-22 marca br.) w Parku Handlowym Zakopianka odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla miłośniczek i miłośników modowych trendów. Świat wiosenno-letnich stylizacji przybliżą: Maja Sablewska – stylistka i doradca wizerunkowy gwiazd, Ewelina Rydzyńska – projektantka i stylistka oraz Vanitas – najpopularniejszy męski bloger modowy.

 

Z myślą o nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim, styliści współpracujący z Zakopianką przygotują swoje wiosenne propozycje stylizacji. KlienciParku, którzy dokonają zakupów na kwotę co najmniej 50 zł, zostaną zaproszeni do udziału w konkursie polegającym na oszacowaniu wartości zaprezentowanych na manekinach zestawów ubrań. Dziesięciu z nich, którzy będą najbliżej prawidłowejoceny wartości prezentowanych stylizacji, zostanie zaproszonychdo przygotowania własnej wiosennej propozycji stroju z ubrań znajdujących się w ofercie najemców Parku Handlowego Zakopianka. Stylizacje zostaną następnieocenione przez jury – nasze modowe gwiazdy, a laureaci trzech najwyżej ocenionych zestawów otrzymają po1000 złdo wydania na zakupy ze stylistką w Zakopiance.

 

Dodatkowo, pozostałe z dziesięciu finałowych stylizacji zostaną zamieszczone na Facebooku Parku Handlowego Zakopianka, a ich autorzy wezmą udział w konkursie online. Autor propozycji, która otrzyma najwięcej polubień odfanów dostanie dodatkową nagrodę w postaci kart podarunkowych na łączną kwotę 500 zł do wydania w Zakopiance.

W czasie weekendu klienci, którzy wezmą udział w konkursie, będą mogli skorzystać także
z porad stylistki dostępnej w centrum w czasie trwania akcji od godziny 12:00 do 19:00. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.parkhandlowy-zakopianka.pl

Podziel się tym!

Sprawdź promocje