Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Black Red White otwiera nowy salon firmowy w Nisku

Black Red White otwiera nowy salon firmowy w Nisku

Od 10 kwietnia sieć sprzedaży Black Red White powiększyła się o kolejny sklep firmowy, tym razem w miejscowości Nisko, w województwie podkarpackim. Dzięki otwarciu nowego salonu okoliczni mieszkańcy mogą cieszyć się bogatą ofertą mebli polskiego producenta.

Black Red White coraz bardziej dostosowuje swoją ofertę do wymagań konsumentów. Salon meblowy w Nisku proponuje Klientom unowocześniony sposób prezentacji mebli i dodatków, dzięki bardziej otwartym ekspozycjom oraz funkcjonalnym strefom podziału asortymentu. Innowacyjna forma ekspozycji w nowo otwartym punkcie zapewni kupującym komfort oraz łatwość dokonywania zakupów.

Liczący 720 m2 sklep oferuje nie tylko liczne kolekcje mebli, ale również ciekawy wybór dodatków do wyposażenia wnętrz. Klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu mebli salonowych, do jadalni oraz sypialni. W salonie dostępne są także nowości, jak systemy modułowe Azteca, Senegal czy Kaspian oraz kolekcje do pokoju młodzieżowego i meble tapicerowane. Osoby przygotowujące się do remontu kuchni mogą wybierać zabudowę spośród mebli na wymiar Senso Kitchens i mebli modułowych Family Line. Gotowe aranżacje, których w salonie w Nisku znaleźć można prawie 30, ułatwiają dobór odpowiednich elementów i okażą się niezwykle pomocne w urządzaniu indywidualnych przestrzeni mieszkaniowych.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Więcej szczegółów na temat nowo otwartego salonu znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć