Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd nowości rynkowej

W Mikołajki u Grycana kulka lodów za złotówkę

W Mikołajki u Grycana kulka lodów za złotówkę

6 grudnia, po raz pierwszy zimową porą, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń kulka lodów na wynos sprzedawana będzie w specjalnej cenie - 1 zł.

 

- Mikołajki to magiczny czas, który kojarzy się z prezentami i rodzinną atmosferą. Jest doskonałym wprowadzeniem do przedświątecznego okresu. Zachęcając więc do wspólnego świętowania zapraszamy dzieci i wszystkich pomocników Św. Mikołaja na lody za złotówkę – mówi Zbigniew Grycan, właściciel marki Grycan – Lody od pokoleń.

 

Oferta ta to doskonała okazja, by spróbować nowych smaków lub zdecydować się na ich nieodkryte dotąd połączenia. Na wszystkich gości w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń czeka szeroki wybór smaków:

  • lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem siekanej czekolady czy ręcznie krojonych bakalii,

  • lodów jogurtowych powstających ze świeżego jogurtu naturalnego,

  • sorbetów przygotowywanych ze świeżych, ręcznie obieranych i krojonych owoców, zarówno krajowych, jak  i zagranicznych.

 

Oferta z okazji Mikołajek dotyczy kulek sprzedawanych w wafelkach i w kubeczkach na wynos. Promocja obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje --70%

Galeria zdjęć