Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Lego Festiwal w Blue City

Lego Festiwal w Blue City

 

W dniach 1-19 września zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie z kultowymi klockami LEGO®. Warsztaty, zabawy i wystawa figur zbudowanych z klocków sprawią, że zarówno mali, jak i duzi wielbiciele tych zabawek znajdą coś dla siebie. LEGO® Festival zawita do Polski po raz pierwszy!

Przez cały czas trwania festiwalu wszystkie dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i pod okiem wykwalifikowanych animatorów tworzyć własne dzieła z klocków w urządzonej na poziomie -1 strefie zabawy. Pojawi się tam olbrzymi posterunek wodnej policji, na którym przez dwa pierwsze weekendy września odbywać się będą animacje i konkursy.

 

W ostatni weekend festiwalu odwiedzający będą mogli poznać bohaterów LEGO ® Ninjago® Movie™. Przewidziano atrakcje związane z klasycznymi zestawami klocków, futurystyczną historią o wojownikach ninja oraz grą LEGO ® Ninjago® Movie™. Każde dziecko będzie miało szansę wziąć udział w pełnej wyzwań misji ratowania krainy Ninjago i zdobyć pamiątkowy upominek!

A to nie wszystko! Na terenie całego Centrum pojawi się ponad 20 figur zbudowanych z klocków. Wśród nich znajdą się różnego rodzaju zwierzęta (m.in. foka, sarenka oraz uroczy mały miś polarny), a także kultowe postacie ze świata popkultury (np. C-3PO z Gwiezdnych Wojen) i znani bohaterowie LEGO® (między innymi prawie dwumetrowy Kai z LEGO® Ninjago oraz Mia i Stephanie z LEGO® Friends).

Dodatkową atrakcją będą unikatowe dzieła słynnego belgijskiego konstruktora Dirka Denoyelle, który pokusił się o stworzenie  z klocków głów znanych postaci. To po prostu trzeba zobaczyć! Podobizny m. in. Michaela Jacksona i Sandry Bullock wykonane z klocków LEGO® z pewnością zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zaglądajcie tu regularnie! Już wkrótce pojawi się więcej informacji o konkursach i ofertach specjalnych dla wszystkich gości festiwalu.

 

Oto harmonogram aktywności w czasie trwania festiwalu:

1.09 – otwarcie LEGO® Festival

2-3.09 – animacje i konkursy na posterunku wodnej policji oraz dodatkowe strefy zabawy

4-8.09 – animacje dla dzieci w strefach zabawy

9-10.09 – animacje i konkursy na posterunku wodnej policji oraz dodatkowe strefy zabawy

11-15.09 – animacje dla dzieci w strefach zabawy

16-17.09 – wielka zabawa z LEGO ® Ninjago® Movie™

18-19.09 – animacje dla dzieci w strefach zabawy

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wystawę figur będzie można zwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Blue City, zaś strefy zabawy dla dzieci będą czynne w godzinach 11:00 – 19:00. Weekendowe wydarzenia specjalne będą się odbywały od 11:00 do 19:00.

Program może ulec zmianie.

Zapraszamy równie do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku i zapoznania się z jego regulaminem.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć