Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Kupuj w M1 i graj o super nagrody

Kupuj w M1 i graj o super nagrody!

Od piątku 1 września centrum handlowe M1 olśni blask Kosztowności. Zostaną umieszczone w specjalnej gablocie znajdującej się w pasażu. Dla tych, którzy prawidłowo oszacują ich wagę czekają nie lada nagrody – 10 000 zł do wydania na zakupy, deskorolki elektryczne, aparaty fotograficzne czy głośniki bezprzewodowe!

Każdy potrzebuje od czasu do czasu dreszczyku emocji, zwłaszcza kiedy brakuje nam promieni słońca, a temperatura nieubłaganie spada. Emocje w najbliższe, wrześniowe dni gwarantuje centrum handlowe M1 – dzięki możliwości wygrania dużych pieniędzy na cały rok zakupów i super gadżetów.

Jakie są zasady? Wystarczy zrobić zakupy między 1 a 24 września tego roku. Ich minimalna wartość powinna wynosić 100 złotych, na jednym dowodzie zakupu. Z dowodem/-ami zakupu trzeba następnie udać się do stoiska promocyjnego na terenie M1 i tam oszacować wagę błyskotek, które znajdują się w specjalnej gablocie.

Będąc wyposażonym w odpowiednie dowody zakupu należy przyjść w dzień finału - 24 września, na godzinę 16:00 i poznać wagę Kosztowności.

Pierwsza osoba, która najbardziej precyzyjnie oszacuje prawidłową wagę, otrzyma wspaniałą nagrodę w postaci karty przedpłaconej z okrągłą sumą 10 000 zł, do wydania w M1! Kolejni uczestnicy, którzy okażą się mistrzami szacowania, i wskażą kolejne wartości takie, lub zbliżone do faktycznej wagi, będą mieli szansę odebrać super gadżety: deskorolkę elektryczną, wodoodporny aparat fotograficzny czy super głośnik.

M1 zaprasza do typowania wagi Kosztowności - tylko do 24 września!

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć