Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

ZOSTAŃ KRÓLOWĄ ZAKUPÓW w Galerii Wisła

ZOSTAŃ KRÓLOWĄ ZAKUPÓW w Galerii Wisła

 

„W dniach 18-24 września Galeria Wisła zaprosi swoich klientów do zabawy, której celem będzie wyłonienie KRÓLOWEJ lub KRÓLA ZAKUPÓW.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła - „Aby wziąć udział w akcji  wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do stanowiska konkursowego znajdującego się na pierwszym piętrze Galerii, pod Wielką Kopułą.”

Stanowisko konkursowe będzie funkcjonowało w godzinach 11:00-19:00. Zadanie konkursowe polegać będzie na jak najszybszym odnalezieniu par logotypów najemców Galerii Wisła na ekranie dotykowym. Co półgodziny Uczestnik, który uzyska najlepszy czas, otrzyma nagrodę w postaci karty zakupowej o wartości 100zł. Na uczestników zabawy czekać również będzie 2800 unikalnych zawieszek zapachowych w kształcie korony.

 „Finał konkursu odbędzie się 24 września.” – dodaje Magdalena Michalska – „W tym dniu wyłonimy Uczestnika, który osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich zgłoszonych. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 5000zł do realizacji w sklepach Galerii Wisła. W zakupach zwycięzcy będzie towarzyszyć profesjonalna stylistka.”

Regulamin akcji będzie dostępny na stanowisku konkursowym oraz na stronie internetowej Galerii Wisła.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć