Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

10-te Urodziny Galerii Askana już pod koniec września

10-te Urodziny Galerii Askana już pod koniec września!

Galeria Askana  - pierwsza gorzowska galeria wkrótce będzie obchodziła 10-te Urodziny. To przełomowy rok, nie tylko ze względu na okrągłą rocznicę ale również na wiele istotnych zmian, które zaszły w Askanie w ostatnim czasie. 29 września 2007 – to wówczas pierwsi klienci przekroczyli próg Galerii Askana I już wtedy wiadomo było, że to projekt z duszą, niezwykłą atmosferą i doskonałą ofertą, który przypadnie do gustu mieszkańcom Gorzowa Wlkp. i regionu.

Dwudniowy jubileusz 10-tych Urodzin zaplanowano na 30 września i 1 października. Na klientów Askany czekać będzie mnóstwo atrakcji, występy pełne emocji i wrażeń oraz pyszne słodkości. Będziemy odkrywać talenty i podziwiać te już odkryte. Będzie mnóstwo zabawy, nagród i muzyki.

Świętowanie rozpoczniemy 30 września konkursem Askana łowi talenty, który poprowadzi nasz gość specjalny - Krzysztof JANKES Jankowski. Do udziału w naszej zabawie zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które prezentując swój talent będą miały okazję wygrać 1 000 zł. Konkurs jest kontynuacją akcji pod nazwą „Askana łowi talenty”, która odbyła się w 2012 roku. Wówczas wielkim zwycięzcą był Dawid Kwiatkowski, który aktualnie jest jednym z czołowych polskich wokalistów. Tym razem konkurs jest skierowany do nieco młodszych, nieodkrytych jeszcze talentów. Na scenie Askany zaprezentują się również Delfina i Bartek – zwycięzcy popularnego programu „Mam talent”.

Specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach zabawy przygotujemy strefy malowania buziek i włosów, strefę plastyczną, piasek kinetyczny a także strefę kreatywną z tworzeniem tortów urodzinowych. Klienci Galerii będą mogli wziąć udział w zabawie multimedialnej i wygrać m.in. telewizor i tablet. 

 

Gwiazdą drugiego dnia Urodzin będzie CLEO – wokalistka, która w 2013 roku wydała singiel „My Słowianie” – jeden z największych hitów radiowych. CLEO jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 270 000 fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 milionów razy. To właśnie jej piękny głos będzie rozbrzmiewał podczas 10-tych Urodzin Galerii Askana. Koncert gwiazdy wieczoru odbędzie się o godz. 17.00.

Nie zabraknie znakomitych pokazów i występów. Na scenie zaprezentują się Multivisual – finaliści V edycji Mam Talent, a także Anna Sobkowiak w artystycznym pokazie pole dance. Jak podczas każdych prawdziwych urodzin, nie zabraknie ogromnego tortu a także upominków dla uczestników zabawy.

Specjalne oferty promocyjne przygotują również salony Galerii Askana, o których poinformujemy już wkrótce. Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco profilu facebook Galerii Askana www.facebook.com/GaleriaAskana . W jednym z konkursów do wygrania m.in. meet & greet z CLEO, czyli pozakulisowe spotkanie z gwiazdą, w którym udział weźmie 10 osób.

 

Szczegóły odnośnie programu Urodzin Galerii Askana, a także zasad konkursu Askana Łowi Talenty Junior są dostępne na stronie internetowej www.galeria-askana.pl.

 

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć