Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Kawiarnia z serca Londynu w Płocku - COSTA COFFEE w Galerii Wisła

Kawiarnia z serca Londynu w Płocku – COSTA COFFEE w Galerii Wisła

 

„Od połowy grudnia klienci Galerii Wisła będą mogli napić się kawy i zjeść pyszny deser w legendarnej kawiarni COSTA COFFEE.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing manager Galerii Wisła – „Na chwilę relaksu w klimatycznej kawiarni zaprosimy wszystkich miłośników kawy i zakupów.”

Kawiarnia COSTA COFFFEE w Galerii Wisła będzie pierwszym lokalem tej znanej i lubianej sieci w Płocku. W Costa Coffee można się będzie rozkoszować wieloma rodzajami kaw, które od wielu lat podbijają serca smakoszy na całym świecie. Wśród ulubionych są CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White. W ofercie nie brakuje też klasycznych Cappuccino czy Caffè Latte. Kawiarnia będzie się mieściła na pasażu, w pobliżu centralnego placu na parterze Galerii.

Nowe lokale COSTA COFFEE w przestrzeniach centrów handlowych charakteryzują się przede wszystkim dużymi metrażami oraz znakomitymi lokalizacjami w centralnych punktach galerii. Kawiarnia COSTA COFFEE w Galerii Wisła zajmie powierzchnię 100 mkw., oferując 47 miejsc siedzących. COSTA COFFEE Polska liczy aktualnie 141 kawiarni, zlokalizowanych w 21 miastach Polski oraz sieć ponad 250 kawomatów COSTA EXPRESS.

Wielkie zmiany w Galerii Wisła

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów. Kluczowymi działaniami są relokacja i przebudowa strefy foodcourt. Otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej z panoramicznym widokiem na miasto jest kwestią najbliższych tygodni. Najnowocześniejsza w Płocku strefa restauracyjna doskonale uzupełni ofertę galerii oraz wzmocni jej rozrywkowo-rodzinny charakter. Dodatkowo plan inwestycyjny objął zmianę operatora bowlingu i otwarcie zupełnie nowej restauracji z obsługą kelnerską o powierzchni 300 m2, których otwarcia przewidziane są jeszcze w tym roku. W 2018 roku planowane jest również wprowadzenie dodatkowego anchora z branży fashion, nieobecnego do tej pory na płockim rynku.

Dzięki obecnym i przyszłym działaniom ponad 23 proc. Galerii Wisła zostanie przebudowane, odnowione i doinwestowane.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer