Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Galerii Wisła

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Galerii Wisła

 

1 grudnia (piątek) Galeria Wisła po raz kolejny będzie miejscem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Akcję, jak co roku, organizuje Urząd Miasta Płocka. Obchody potrwają od godz. 15:00 do 19:00. W programie imprezy znalazły się m.in.: występy osób niepełnosprawnych, porady specjalistyczne, bezpłatna wata cukrowa, warsztaty manualne, malowanie buziek, kącik zabaw dla dzieci, zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami.

„Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gwiazdy, który rozpocznie się o godzinie 18:00.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Tym razem Galerię odwiedzi Monika Lewczuk, artystka która dzieciństwo i wczesną młodość spędziła w Płocku, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia.”

Osoby, które będą miały trudności z dotarciem do Galerii Wisła proszone są o kontakt z Biurem Rzecznika osób Niepełnosprawnych – nr telefonu: 24 367 15 82. Organizatorzy chcą uświadomić mieszkańcom Płocka, jak wielu niepełnosprawnych żyje w mieście. Zależy im, aby obydwie grupy – ludzie chorzy i zdrowi – obchodzili ten dzień wspólnie.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer