Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Galeria Wisła podpisała umowę z bestsellerową marką TK Maxx

Galeria Wisła podpisała umowę z bestsellerową marką TK Maxx

 

Dobre wieści dla wszystkich fanów mody

Galeria Wisła podpisała umowę z niezwykle popularną marką TK Maxx, która dotychczas była nieobecna na płockim rynku. Dzięki niej oferta Galerii Wisła będzie jeszcze bardziej różnorodna.

„Tak kultowa marka jak TK Maxx naturalnie wzbudza emocje. Jesteśmy pewni ogromnego zainteresowania tą modową premierą w Płocku.” – mówi Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Klienci poszukujący unikalnych produktów i wysokiej jakości w okazyjnych cenach z pewnością odnajdą się w ofercie TK Maxx. Pojawienie się marki w naszej galerii, to dowód jej najwyższej pozycji na lokalnym rynku. Warto zaznaczyć, że asortyment TK Maxx to także najmodniejsze dodatki do domu, markowe kosmetyki, czy zabawki topowych marek. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.”

Podpisanie umowy z TK Maxx wpisuje się w trend, jakim jest wzrost powierzchni sklepów z sektora fashion w znaczących lokalizacjach. Wejście giganta znacząco wzmocni strefę modową Galerii Wisła. Warte podkreślenia jest również to, że TK Maxx w Galerii Wisła będzie jednocześnie pierwszą lokalizacją sieci w tym regionie Polski.

Kolejny krok milowy

Od kilku miesięcy w Galerii zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów. Wszystkie działania planowo zakończą się w przyszłym roku, dzięki czemu na 10. urodziny galeria powita klientów w zupełnie nowej odsłonie. W najbliższych 10-12 miesiącach ponad 23 proc. powierzchni handlowej Galerii Wisła zostanie przebudowane.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer