Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Creative X-Fi Sonic Carrier wspiera teraz także DTS-X

Creative X-Fi Sonic Carrier wspiera teraz także DTS:X

Z DTS: X, a także obsługą Dolby Atmos® firmy Sonic Carrier, użytkownicy mają dostęp do jeszcze bogatszej oferty zaawansowanych filmów i gier z dźwiękiem przestrzennym

 

LAS VEGAS – styczeń 2018 – Creative Technology Ltd ogłosiła na CES 2018, że współpracuje z DTS, Inc. To wszystko by oferować w X-Fi Sonic Carrier obsługę DTS:X. Wsparcie będzie dostępne jako aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

 

DTS:X, najnowsza technologia DTS, zapewnia wciągający dźwięk przestrzenny. DTS:X tworzy najbardziej realistyczne, wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe. Zwiększony realizm sprawia, że horrory stają się bardziej przerażające, komedie bardziej zabawne, a sceny pościgu samochodowego jeszcze bardziej fascynujące. Klienci Creative będą mogli teraz korzystać z najnowszego DTS:X i wszystkich dobrodziejstw dźwięku przestrzennego DTS za pośrednictwem urządzenia Sonic Carrier.

Sonic Carrier, który reklamowany jest jako „Audio jutra”, to potężny system rozrywki domowej z 17 przetwornikami w konfiguracji 15.2 i mocą 1000 W RMS. Sprzęt posiada dodatkową przewagę nad bardziej złożonymi rozwiązaniami z wieloma głośnikami i wszędzie plączącym się okablowaniem.

„Dzięki DTS:X, doświadczenie Sonic Carrier będzie jeszcze bardziej ekscytujące, biorąc pod uwagę zakres wciągających tytułów DTS:X. Wraz z Dolby Atmos i technologią SuperWide X-Fi™ firmy Creative, użytkownicy Sonic Carrier będą mogli cieszyć się niesamowicie realistycznym, wielowymiarowym systemem SuperWide 15.2 HD”- powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative i twórca Sonic Carrier. „Występ Sonic Carriera jest tak magiczny, eksperci branżowi nazwali go nawet" soundbarem bogów”. – dodaje Wong Hoo.

 

„X-Fi Sonic Carrier zintegrowany z DTS:X pozwala użytkownikom cieszyć się fascynującą przestrzenią bez potrzeby instalowania dodatkowych głośników. Konfiguracja 15.2 odtwarzacza X-Fi Sonic Carrier wykonuje doskonałą pracę wraz z technologią dźwięku DTS:X, aby zapewnić posiadaczom sprzętu wciągające wrażenia” - powiedziała Joanna Skrdlant, dyrektor generalny DTS Home Audio Solutions firmy Xperi, Inc.

 

Przed CES 2018, Sonic Carrier otrzymał nagrodę Best of CEDIA 2017 Award od AVS Forum, największej na świecie strony entuzjastów AV: „Mój umysł był pod wrażeniem... Jeśli ktoś poprosi mnie o nazwę najlepszego zestawu głośnikowego, jaki kiedykolwiek słyszałem, nie będę już miał powodu się wahać. Po prostu powiem: "Bez wątpienia jest to X-Fi Sonic Carrier firmy Creative ..." Jakość holograficznego dźwięku przestrzennego, który daje Creative X-Fi Sonic Carrier, jest czymś, czego wcześniej nie słyszałem z głośnika typu soundbar. Aha, i subwoofer. Wow.” - Mark Henninger, starszy redaktor, AVS Forum

Oto, co inni recenzenci i znawcy branży mówią o firmie Sonic Carrier: „Mój Boże, to było niesamowite. Sonic Carrier był w stanie wypełnić stoisko Creative na parkiecie wystawowym (w otwartej hali wystawowej na E3) z pełnym, bogatym dźwiękiem przy pomocy opatentowanej technologii SuperWide X-Fi firmy, która może zapewnić nawet skompresowanym źródłom stereo przestrzenność. Dźwięki surround, takie jak śpiew ptaka czy jego trzepotliwe skrzydła, sprawiały wrażenie, jakby to wszystko działo się wokół mnie.” - Jeff Grubb, Reporter na GamesBeat, VentureBeat.com

„Demonstracja Creative Sonic Carrier była prawdziwym objawieniem, którego nie doświadczałem od wieków. Sprzęt sprawdził się zarówno jako system kina domowego wypełniający pokój, jak i jako imponująca implementacja technologii Dolby Atmos. Trudno uwierzyć, że był to tylko soundbar z subwooferem” - Chris Chiarella, znany dziennikarz audio / wideo.

 

Jeśli szukasz informacji o Sonic Carrier odwiedź stronę internetową: soniccarrier.com.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć