Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

PIZZA HUTEXPRESS w Galerii Wisła

PIZZA HUTEXPRESS w Galerii Wisła

 

„W ciągu najbliższych tygodni w Galerii Wisła pojawi się niezwykle popularnarestauracja, nieobecnado tej pory na płockim rynku.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Wielokrotnie otrzymywaliśmy sygnały świadczące o tym, że Pizza Hut to marka, której nasi klienci oczekują. Już niebawem restauracja Pizza Hut Express zajmie jeden z siedmiu lokali znajdujących się na nowym foodcourcie Galerii.”

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept jest odpowiedzią na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca.

„Co więcej, Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy, do jej wypieku.” – dodaje Iwona Marszałek, Kierownik Regionalny restauracjiPizza Hut – „W menu Pizza Hut Express znajdują się najpopularniejsze smaki Pizza Hut, takie jak: Prosciutto e Rucola, Pepperoni, Farmerska, Margherita, Hawajska. Wszystkie podawane na klasycznym, cienkim cieście lub z opcją z serem w brzegach. Istnieje również możliwość skomponowania własnej pizzy z dowolnymi składnikami. Ponadto, w restauracjach Pizza Hut Express, regularnie pojawiają się sezonowe oferty.”

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć