Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

StarLeafCloud - kompletny system do wideokonferencji

StarLeafCloud – kompletny system do wideokonferencji

 

Coraz większym zainteresowaniem na rynku europejskim cieszy się rozwiązanie wideokonferencyjne najnowszej generacji, które łączy ideę tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych z coraz częściej spotykanymi usługami wideokonferencji w chmurze. Tajemnicą sukcesu StarleafCloud są najważniejsze cechy tradycyjnych systemów połączone z gwarancją bezpieczeństwa komunikacji, niespotykaną intuicyjnością obsługi, łatwością realizacji połączeń, otwartością na różne typy i rodzaje połączeń oraz zarządzaniem konferencjami bez konieczności angażowania administratorów IT.

W zdalnych konferencjach mogą brać udział użytkownicy z sieci lokalnych i internetu, dysponujący urządzeniami takimi jak: komputery PC z systemem operacyjnym Windows, Mac OS, Linux czy też urządzeniami mobilnymi z Android czy iOS - poprzez bezpłatną aplikację czy przez przeglądarki internetowe (WebRTC). Chmura StarLeaf umożliwia połączenie z użytkownikami platform współpracy sieciowej Microsoft Lync / Skype For Business / Teams. Posiadacze tradycyjnych wideoterminali (H323, SIP) różnych producentów mogą z powodzeniem wykorzystywać je nadal nie tracąc zainwestowanych środków
i jednocześnie wdrażając usługi chmury StarLeaf. Wbudowany w chmurę StarLeaf czat tekstowy z historią jest idealnym dopełnieniem sprawnej komunikacji w dowolnej grupie.

Data Center chmury StarLeaf rozmieszczone są na całym świecie - gwarantuje to wysoką jakość
iniezawodność połączeń zarówno lokalnych, jak i międzykontynentalnych. Dodatkowym atutem jest to, że system StarLeaf jest produktem angielskim działającym na prawie europejskim.

 

Producent oferuje całą gamę własnych sprzętowych wideoterminali m.in. StarLeaf GT mini,StarLeaf PT mini i telefonów konferencyjnych. Używanie aplikacji StarLeafApp i obsługa wideoterminaliStarLeaf wyposażonych standardowo w panele dotykowe jest równie proste, jak obsługa podstawowych funkcji w smartfonie.

 

Większe możliwości

Korzyści płynące z używania tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych są oczywiste - system najnowszej generacji daje dodatkowe możliwości.

Jedną z nich jest łatwość połączeń wideokonferencyjnych z każdej lokalizacji i możliwość przyłączenia nieograniczonej liczby gości dysponujących dowolnymi urządzeniami przy jednoczesnym braku obaw o kompatybilność.

 

Ekonomiczne rozwiązanie

Ze względu na dużą elastyczność oferty StarLeaf, istnieje możliwość idealnego dopasowania wydatków do potrzeb użytkownika. Można zacząć o wideoterminala grupowego StarLeaf z dostępem do chmury lub - wykorzystując tylko komputery i urządzenia mobilne - realizować połączenia punkt-punkt oraz korzystać z konferencji wielopunktowych w chmurze.

W każdym przypadku powstaje unikalna domena "moja_firma.call.sl", w której możemy założyć nieograniczoną liczbę kont, z których można wykonywać połączenia punkt-punkt bez ograniczeń zarówno do pozostałych kont jak i do gości spoza domeny np. partnerów biznesowych lub klientów. StarLeaf to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne – chmura przejmuje większość kosztów i aktywności utrzymaniowych, które do tej pory obciążały właścicieli tradycyjnych systemów wideokonferencyjnych.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer