Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

ZOWIE XL2740 -240 Hz 27 calowy monitor dla zawodników e-Sportu

ZOWIE XL2740 –240 Hz, 27 calowy monitor dla zawodników e-Sportu

 

ZOWIE XL2740 to 27 calowy monitor dla e-Sportu z rzeczywistym (native) odświeżaniem 240 Hz, rozdzielczością 1920x1080, jasnością 400 nitów, kontrastem 1000:1 (12mln:1 DCR).
Matryca TN z czasem reakcji 1 ms GtG. Przełącznik trybów pracy – S-switch – z pamięcią konfiguracji do wykorzystania na innym monitorze np. na turnieju. Rozwiązania ochrony wzroku i wspomagania widoczności pola walki: Flicker-free, Low Blue Light, ColorVibrance, Black eQualizer.
Regulowana osłona ekranu w komplecie.
W Polsce monitor pojawi się na przełomie lutego i marca, w sugerowanej cenie detalicznej 2535 zł. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Opis i zdjęcia:http://www.benq.pl/product/gaminggears/xl2740

 

Luty 2018 – Na przełomie lutego i marca trafi na polski monitor ZOWIE XL2740 – „większy brat” obecnego na rynku od końca 2016 roku modelu XL 2540. ZOWIE XL2740 to 27 calowy monitor dla graczy e-Sportowych, pracujący z rzeczywistą (ang. native) częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewniającą jeszcze większą płynność ruchu w grach zainstalowanych na komputerach z kartami graficznymi generującymi ponad 240 fps (klatek na sekundę). Sięgając po ten monitor warto sprawdzić czy używany przez nas komputer i gra sprostają tym wymaganiom – możliwe będzie pełne wykorzystanie jego zalet. Odświeżanie 240 Hz i rozdzielczość 1920x1080 uzyskać można tylko poprzez złącze HDMI 2.0 i Display Port.

Regulowana osłona ekranu–ułatwia skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu.

Szybki przełącznik trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S-Switch) – nowyprzełącznik jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Jest on wyposażony w pięć przycisków, co pozwala dostosować i zapisać – w jego pamięci - ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora - w trakcie gry - jest szybkie i proste. Trzy ulubione profile użytkownika mogą być zapisane w pamięci S-Switcha i przeniesione w nim do innego takiego samego monitora używanego np. na zawodach czy treningach.

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów – dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer - funkcja „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu z „pamięcią” - XL2740 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm zapewnia powtarzalność ustawień. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu. 

W Polsce monitor pojawi się w marcu, w sugerowanej cenie detalicznej2535 zł. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer