Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Tryb Prison Heist wśród trzech nowych zrzutów zawartości do Dying Light

Za kratami - tryb Prison Heist wśród trzech nowych zrzutów zawartości do Dying Light

Uwaga fani zombie. Wydawnictwo Techland informuje, że tempo dostaw darmowej zawartości do Dying Light wzrasta. Już dziś dostępne są dwa pakiety DLC zawierające nową lokację, świeży tryb gry, nowego, nieustraszonego przeciwnika, wyzwanie społecznościowe i Wielkanocne życzenia od drużyny Techlandu.

Zrzut #4 zabierze graczy na wyspę więzienną - zupełnie nową lokację. Ta odizolowana forteca to miejsce rozgrywki w trybie Prison Heist, w którym należy włamać się do więzienia. Prison Heist oferuje rozgrywkę jednoosobową lub kooperacyjną, a działając w grupie gracze muszą pamiętać o strategii, ścisłej współpracy i tym, by ograbić miejsce zanim włączy się alarm. Im szybciej tego dokonają, tym wyższa nagroda. W połowie kwietnia w trybie Prison Heist odbędą się społecznościowe zawody, o których więcej informacji wkrótce na fanpage Techland Wydawnictwo.
Wraz ze Zrzutem #5 na scenę wkracza sierżant Deathrow - dotychczas nieznana mutacja zwalistego Demolishera. Jest większy, mocniejszy i bardziej nieprzewidywalny, ale zabicie go daje potężny zastrzyk punktów doświadczenia. Zrzut #6 zostanie opublikowany w połowie kwietnia.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer