Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Akcja SZYBKI PIT w Galerii Wisła

Akcja SZYBKI PIT w Galerii Wisła

 

Śladem lat ubiegłych Galeria Wisła we współpracy z Urzędem Skarbowym w Płocku organizuje akcję bezpłatnego rozliczania PITów. Każdy kto odwiedzi Galerię Wisła w dniach 6-7 kwietnia, w godzinach 12:00-20:00 będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji przy rozliczeniach oraz bezpłatnie wypełnić deklarację PIT za 2017 rok. Pracownicy Urzędu Skarbowego udzielą pełnej, profesjonalnej informacji, pomogą przygotować oraz wysłać rozliczenie podatkowe w formie elektronicznej.

„Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT. Osoby składające PIT mogą liczyć m.in. na dyżury ekspertów resortu finansów oraz punkty rozliczeń PIT w galeriach handlowych.” – informuje Karol Zywer, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Płocku – „Dla podatników przygotowaliśmy wiele ułatwień, które pomogą złożyć roczny PIT. Będą to, jak co roku, m.in. wydłużone godziny pracy, samoobsługowe stanowiska do rozliczeń zeznań rocznych w Centrum Obsługi znajdującym się na parterze, a także punkty rozliczeń w Galerii Handlowej.”

 

Na specjalnych stanowiskach będzie można skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego, dowiedzieć się o przysługujących ulgach i złożyć zeznanie podatkowe za pomocą e-deklaracji.

 „Przypominamy o konieczności przyniesienia dowodu osobistego oraz wszystkich informacji uzyskanych od płatników (pracodawców) za rok 2017.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Do wysłania zeznania przez Internet niezbędne będzie też przyniesienie ze sobą rozliczenia PIT za 2016 rok lub dokładnej kwoty przychodu uzyskanego w 2016 roku.  Podkreślamy, że udział w akcji SZYBKI PIT jest bezpłatny.”

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer