Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd aktualności rynkowej

Festiwal Zieleni 2018 W GALERII WISŁA

Festiwal Zieleni 2018 W GALERII WISŁA

W dniach 4-6 maja na odwiedzających Galerię Wisła czekać będą wyjątkowe atrakcje. Korytarze galerii wypełni aromat kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na pasażach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników, których kunszt będzie można podziwiać na żywo. Wszystko to z okazji VI edycji FESTIWALU ZIELENI w Galerii Wisła. Na tych wyjątkowych targach będzie można obejrzeć i nabyć wspaniałe rośliny, piękne kwiaty i unikalne ozdoby do ogrodu.

UWAGA! Lista wystawców jest nadal otwarta. Chętnych zapraszamy do kontaktu z organizatorem: Aleksandra Madajczyk, tel. 790-610-248, E-mail: aleksandra.madajczyk@motywacja.com.pl

Festiwal to wyjątkowa szansa skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty zebranej w jednym miejscu. Wydarzenie ma na celu umożliwienie spotkania mieszkańców Płocka i regionu z producentami roślin ozdobnych, dekoracji i akcesoriów ogrodowych. Nie zabraknie nowinek w technice ogrodowej oraz ofert firm oferujących kompleksowe usługi ogrodnicze. Każda odsłona Festiwalu Zieleni spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów Galerii. Sukces każdej kolejnej edycji sprawia, że co roku z przyjemnością wracamy do tego formatu. W zeszłym roku w  prestiżowym zestawieniu TOP 10 akcji marketingowych magazynu „Shopping Mall Marketing” Festiwal Zieleni zajął 4 miejsce. Wcześniej Galeria Wisła, również za organizację Festiwalu Zieleni, otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Płocka w konkursie „Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany”

Podziel się tym!

Sprawdź promocje

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer