Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Mirpol.net

Nazwa: Mirpol.net

Strona www: http://www.mirpol.net

Kategoria: Upominki

Ulica: Sienkiewicza 9

Miejscowość: Kołobrzeg

Kod pocztowy: 78-100

Województwo: Zachodznio-pomorskie

Sklep reprezentuje: mirpol_net

Opis:

Firma handlowa MIRPOL powstała w 1985 roku i jej głównym zakresem działania była hurtowa sprzedaż upominków importowanych z Dalekiego Wschodu. Od 2004 roku Firma poszerzyła swoją działalność o sprzedaż hurtową szkła, porcelany, sprzętu gospodarstwa domowego, wyposażenia domów i ośrodków wczasowych, chemii gospodarczej, opakowań, zabawek, mebli, artykułów florystycznych i wielu innych. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 10 000 artykułów.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było uruchomienie sprzedaży detalicznej we własnym punkcie o powierzchni ok. 2500 m2 oraz otwarcie nowego magazynu wysokiego składowania o powierzchni ok. 2000m2, co przyczyniło się do opanowania lokalnego rynku.
Produkty naszej firmy cechuje wysoka jakość wykonania, niepowtarzalne i unikatowe wzornictwo, dbałość o precyzyjne wykończenie każdego detalu. Wszystkie powyższe składowe są efektem przeszło 20 - letniego doświadczenia we współpracy z naszymi dostawcami jak i systematycznego udziału we wszystkich prestiżowych i wiodących targach branżowych na Świecie.

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

GODZINY OTWARCIA SKLEPU:
poniedziałek - piątek: 8-18
sobota: 8 - 14

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer