Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

ARCHIWUM: 39 zł zamiast 50 zł Relaks 60 minutowy z masażem całego ciała w Salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna. Do wyboru 4 masaże !

Wybierz lokalizacje:
39 zł Rabat:22 % Zysk:11 zł

Sprzedano: 16 sztuk

Podziel się tym
Ustaw opis na Gadu-Gadu

Dołącz do nas

Adres firmy

Jak skorzystać z promocji

Dlaczego warto

­Biuro Obsługi Klienta portalu infobuzer.pl
tel. 720 846 028
e-mail: biuro@infobuzer.pl


Kosmetyka Pielęgnacyjna
ul. Żurawia 7/9
91-455 Łódź

Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:

- 60 minotowy masaż całego ciała w Salonie Kosmetyka Pielęgnacyjna

Wybierz spośród 4 masaży:

- klasyczny,
- relaksacyjny,
- energetyzujący,
- lomi lomi

Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:

Prosimy o rezerwację telefoniczną powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl


Kupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. 

Kup kilka kuponów i ciesz się atrakcyjnym wygladem.

Masaż działa: pobudzając krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku.

Jego główne działania to łagodzenie takich dolegliwości, jak:

bóle pleców, bóle karku, bóle mięśni, napięciowe bóle głowy, niewydolność krążenia, obrzęki, przykurcze, choroby reumatyczne.


Masaż energetyzujący ma dobroczynny wypływ nie tylko na ciało fizyczne, ale także na ośrodki, kanały i ciała energetyczne osoby masowanej.
Głównym celem masażu jest usunięcie zmęczenia, rozluźnienie napiętych tkanek, wyrównanie krążenia energii witalnej zablokowanej przez stres oraz osiągnięcie pełnej relaksacji przez masowanego.


Kliknij kup teraz!

Opis

Masaż polega na stosowaniu różnorodnych metod dotykania: głaskania, rozcierania, oklepywania, ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Mogą to być techniki dynamiczne lub spokojne, o słabym lub mocnym natężeniu. Każdą z technik można stosować jedną lub dwiema rękami, w zależności od masowanego miejsca.

Masaż Lomi Lomi

Jego ojczyzną są Hawaje. Już od zamierzchłych czasów „praca z ciałem” odgrywała na Hawajach bardzo istotną rolę. Obejmowała ona nie tylko znane do dziś techniki masażu, lecz również cała gamę duchowych aspektów życia człowieka. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni - starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym. Rytuał ten spotykał wybrańców, którzy mieli wykonać dla swej społeczności szczególne zadanie. Kahuni wykonywali go przez wiele godzin a czasami nawet wiele dni, przy akompaniamencie wielogłosowych uzdrawiających pieśni.Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, ugniatać, pocierać, jak również pracować nad wnętrzem i zewnętrzną stroną”, ale także „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. Lomi lomi w naturalny sposób leczy psychikę pacjenta, a zabieg jest ucztą dla zmysłów. To wewnętrzne spojrzenie na od dawna pielęgnowane życzenie, wsłuchiwanie się w ujmujące dźwięki, odczuwanie tropikalnego ciepła i ciągle powracający, rozległy dotyk określonych części ciała. Wszystkie te elementy przyczyniają się do tego, że pacjent szybko i całkowicie oddaje się masażowi.

Masaż energetyzujący, którego celem jest holistyczne podejście do człowieka czyli dbałość o strefę psychiczną, duchową i energetyczną. W trakcie zabiegu łączy się wiele technik uzdrawiających ciało i wyciszających umysł, m.in.:
uzdrawiający dobry dotyk, praca w przestrzeni serca, punkty energetyczne,arometerapie olejkami, Shiatsu-punkty meridianowe, masaż Peloha...

Masaż przeznaczony jest dla osób czujących chroniczne i sytuacyjne zmęczenie oraz ze wzmożonym napięciem mięśniowym.Najdelikatniejszą techniką stosowaną podczas masażu klasycznego jest głaskanie - wykonywane zgodnie z kierunkiem całego masażu. Stosuje się je na początku i na końcu masowania. Głaskanie stosuje się, aby masowana osoba przyzwyczaiła się do dotyku masażysty, jej nerwy zostały uspokojone. Na tym etapie masażu rozprowadza się olejek po plecach i ramionach. Dzięki głaskaniu, masujący wyczuwa, gdzie pod skórą znajdują się napięte mięśnie, aby później je rozmasować.

Rozcieranie, oklepywanie, ugniatanie i wyciskanie to techniki dynamiczniejsze i głębsze. W większym stopniu ingerują w tkanki i dzięki temu mają skuteczniejsze działanie niż samo głaskanie. Mogą jednak wywoływać ból u osób szczególnie wrażliwych oraz u osób, u których nie przeprowadzono odpowiedniego wywiadu i zastosowano techniki niedopasowane do jego stanu zdrowia. W takim przypadku należy poinformować o tym masażystę.

Galeria

Facebook


Brak ofert w tej kategorii, zmień kategorie.